Miejsce pracy:
Rzeszów
Obszar:
Back Office
Doświadczenie:
regular (2-4 lata)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę/kontrakt b2b
Oferta ważna do:
2021-12-31
Specjalista ds. Sprawozdawczości Finansowej

Masz doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych i chcesz się doskonalić w największej polskiej spółce informatycznej? Jeśli tak, zaaplikuj i dowiedz się więcej.

[Rekrutacja prowadzona online]

Twoje zadania na tym stanowisku:
  • Udział w sporządzaniu jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego Spółki i Grupy Kapitałowej
  • Udział w sporządzaniu pakietu konsolidacyjnego Spółki
  • Sprawowanie bieżącej kontroli nad poprawnością danych konsolidacyjnych w spółkach powiązanych
  • Uzgadnianie transakcji wewnątrzgrupowych
  • Wyliczanie korekt konsolidacyjnych (m.in. podział wyniku, rozliczanie nabyć, wyliczanie różnic kursowych itp.)
  • Przygotowywanie i wprowadzanie uaktualnień do pakietów konsolidacyjnych
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?
  • Minimum 3-letnie doświadczenie sprawozdawczości finansowej/audycie finansowym
  • Umiejętność konsolidacji sprawozdań finansowych
  • Dobra znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i MSSF
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Systematyczność, terminowość w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wykształcenie wyższe

Mile widziane:

  • Osoby posiadające uprawnienia bądź będące w trakcie zdobywania uprawnień biegłego rewidenta/ACCA
  • Znajomość wymagań w zakresie sprawozdawczości spółek giełdowych
Miejsce pracy

Hybrydowo: zdalnie/Olchowa 14, Rzeszów

Zespół

6 osób

Benefity
Praca w największej spółce IT

Ubezpieczenie grupowe

Spotkania integracyjne

Drużyna Active Team

Pracowniczy Plan Emerytalny