Miejsce pracy:
Warszawa
Obszar:
Programowanie/ projektowanie
Doświadczenie:
junior (do 2 lat)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2019-05-25
Programista - Web Developer(.NET)

Poszukujemy .NET Developera, który będzie realizował projekty dla naszych klientów z obszaru administracji publicznej. Pracujemy w rozproszonym zespole, możliwa jest również w pełni praca zdalna(z koniecznością przyjazdów do Warszawy, średnio raz na 2 tygodnie). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami stanowiska

Czym będziesz się zajmować?
  • Wytwarzaniem oprogramowania zgodnie z przyjętą architekturą, wymaganą funkcjonalnością (tworzenie nowych i modyfikacja istniejących funkcjonalności) oraz wzorcami projektowymi
  • Analizą wymagań tworzonego oprogramowania w warstwie aplikacyjnej oraz integracyjnej (funkcjonalnych, niefunkcjonalnych) oraz projektowanie architektury oprogramowania
  • Przygotowywaniem i przeprowadzanie testów oprogramowania (w tym testów jednostkowych, integracyjnych)
  • Przygotowywaniem dokumentacji technicznej oraz użytkowej oprogramowania
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym(preferowana Informatyka)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu w ASP.NET MVC
  • Dobra znajomość: Html5, JavaScript, CSS
  • Dobra znajomość Bootstrap (3/4) oraz umiejętność tworzenia responsywnych rozwiązań
  • Umiejętność posługiwania się Web API, AJAX, JSON, REST
  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem Visual Studio oraz C#
  • Znajomość systemu kontroli wersji (np. Git, TFS, SVN) oraz narzędzi developerskich (np. Visual Studio Code)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Certyfikat MCSA Web Developer lub gotowość do jego uzyskania w krótkim czasie (warunek konieczny)

Mile widziane:

  • Umiejętność wykorzystania jednego z frameworków: Angular, React, Node, Knockout itp.
  • Znajomość narzędzi wspomagających budowanie rozwiązań: webpack, npm itp.
  • Znajomość .NET Core
Benefity
Praca w największej spółce IT

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne