Miejsce pracy:
Warszawa
Obszar:
Zarządzanie projektem
Doświadczenie:
senior (5+)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2020-02-29
Product Owner (obszar bankowości)

Chcesz kreować strategię rozwoju kluczowych produktów bankowych? Masz doświadczenie w zakresie przeciwdziałania nadużyciom w sektorze finansowym? Ciągle poszukujesz nowych rozwiązań i śledzisz potrzeby rynku?

Jeśli tak, weź udział w naszej rekrutacji i dowiedź się więcej.

Czym będziesz się zajmować?
  • Ustalaniem kierunków rozwoju produktu tak, by narzędzie odpowiadało bieżącym potrzebom rynku i było konkurencyjne
  • Definiowaniem wymagań funkcjonalnych dla rozwijanych funkcjonalności i weryfikacją ich spełniania przez produkt
  • Przygotowywaniem planu marketingowego i dokumentacji marketingowej produktu (ulotki, prezentacje, strona www, informacje prasowe)
  • Wsparciem sprzedaży i sprzedawców (udział w prezentacjach dla Klientów, konferencjach itp.)
Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać codzienne zadania:
  • Kilkuletnie doświadczenie z zakresu przeciwdziałania nadużyciom w sektorze finansowym, szczególnie w obszarze bankowości i ubezpieczeń
  • Znajomość scenariuszy fraudowych oraz technik zapobiegania ich realizacji w obszarze kredytowym, nadużyć transakcyjnych oraz kanałów elektronicznych
  • Swobodne poruszanie się w tematyce produktów bankowych i ubezpieczeniowych w kontekście ich zabezpieczenia przed nadużyciami
  • Orientacja prosprzedażowa i gotowość do uczestnictwa w procesie sprzedażowym
  • Umiejętności prezentacyjne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziana będzie:

  • Wiedza z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML)
  • Znajomość tematyki raportowania FATCA i CRS
  • Znajomość tematyki relacyjnych baz danych i funkcjonowania systemów informatycznych
  • Znajomość metod i narzędzi Machine Learning
  • Znajomość zwinnych metod rozwijania oprogramowania

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Pracowniczy Plan Emerytalny