Miejsce pracy:
Gdynia
Obszar:
Testowanie
Doświadczenie:
regular (2-4 lata)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2019-07-31
Tester Oprogramowania

Masz doświadczenie w testowaniu oprogramowania? Masz analityczny umysł i chciałbyś pracować w zespole profesjonalistów? Zaaplikuj i dowiedz się więcej!

Czym będziesz się zajmować?
  • Wyodrębnianiem przypadków testowych na podstawie dokumentacji analitycznej
  • Udziałem w tworzeniu i weryfikacji scenariuszy testowych oraz przeprowadzanie testów
  • Weryfikacją merytorycznej poprawności zrealizowanych zmian w aplikacji
  • Ścisłą współpracą z innymi członkami zespołu wytwórczego
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów i metodologii wytwarzania i testowania oprogramowania
  • Znajomość zasad i umiejętność prawidłowego wyznaczenia przypadków testowych
  • Łatwość w opanowaniu zasad funkcjonowania systemów informatycznych

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych oraz konstruowania zapytań SQL
  • Certyfikat ISTQB

Benefity
Praca w największej spółce IT

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Cześć, Nazywam się Anna Paruch i zajmuję się rekrutacją w Asseco Poland. Aktualnie prowadzę proces rekrutacyjny na poniższe stanowisko. Masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji? Napisz do mnie:

anna.paruch@asseco.pl