Miejsce pracy:
Warszawa
Obszar:
Programowanie/ projektowanie
Doświadczenie:
staż/praktyki
Forma zatrudnienia:
umowa cywilnoprawna
Oferta ważna do:
2020-06-30
Asseco Starter - Programista Cobol

Asseco Starter to program stworzony z myślą o studentach i absolwentach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w Asseco Poland, w ramach jednej z dostępnych ścieżek (programistycznej, analitycznej, testerskiej), zdobywając doświadczenie zawodowe w realnych projektach, pracując pod okiem ekspertów IT. Program obejmuje 2 miesięczny płatny staż (rozpoczynamy w sierpniu), z możliwością przedłużenia w ramach 9 miesięcznego Programu Absolwenckiego.

Duże projekty, różnorodne technologie, samodzielne zadania, szkolenia techniczne oraz wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu – to nasze wyobrażenie stażu. Myślisz podobnie?

„Sprawdź, czy to Ciebie szukamy!”

Wszystkie rekrutacje prowadzimy online.

Twoje zadania
  • Programowanie w Microfocus Visual Cobol na Linux
  • Efektywna obsługa zapytań SQL w Oracle
  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla zespołu frontendu i testów
  • Poznanie architektury dużego systemu rozliczeniowego

Technologie
  • Znajomość dowolnego strukturalnego języka oprogramowania
  • SQL
  • Podstawy Linux lub Unix
  • Znajomość XML/XSD
Rozkład zajęć
  • 60% serwis
  • 20% rozwój
  • 20% nowe technologie
O Tobie
  • Studiujesz informatykę lub kierunek pokrewny
  • Szybko się uczysz
  • Chcesz zajmować się serwisem i rozwojem systemu rozliczeń walutowych i złotówkowych realizowanych przez Bank w oddziałach Polskich i zagranicznych
  • Programistyczna kreatywność to Twoje drugie imię
  • Jesteś graczem zespołowym
  • Twoja dostępność do pracy to min. 4/5 etatu

Dołącz do nas i skorzystaj z tego, co oferujemy Ci w ramach 2 - miesięcznego programu stażowego!

Benefity
Elastyczne godziny

Wsparcie opiekuna merytorycznego

Ambitne projekty

Warsztaty specjalistyczne

Doświadczony zespół