Miejsce pracy:
Kraków
Obszar:
Analiza
Doświadczenie:
staż/praktyki
Forma zatrudnienia:
umowa cywilnoprawna
Oferta ważna do:
2020-06-30
Asseco Starter - Analityk (rekrutacja prowadzona online)

Asseco Starter to program stworzony z myślą o studentach i absolwentach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w Asseco Poland, w ramach jednej z dostępnych ścieżek (programistycznej, analitycznej, testerskiej), zdobywając doświadczenie zawodowe w realnych projektach, pracując pod okiem ekspertów IT. Program obejmuje 2 miesięczny płatny staż (zaczynamy w sierpniu), z możliwością przedłużenia w ramach 9 miesięcznego Programu Absolwenckiego.

Duże projekty, różnorodne technologie, samodzielne zadania, szkolenia techniczne oraz wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu – to nasze wyobrażenie stażu. Myślisz podobnie?

„Sprawdź, czy to Ciebie szukamy!”

Twoje zadania:
  • Będziesz analizować i dokumentować wymagania biznesowe i systemowe
  • Tworzyć funkcjonalności systemowe we współpracy z zespołem scrumowym
  • Wdrażać systemy przeciwdziałania nadużyciom oraz przeciwdziałania praniu pieniędzy
Technologie
  • Język SQL
  • Aplikacje trójwarstwowe w technologii Spring Framework oraz Java Enterprise Edition
Rozkład zajęć
  • 75% analizy biznesowo-systemowej
  • 20% tworzenie dokumentacji analitycznej
  • 5% spotkania zespołu
O Tobie:
  • Studiujesz informatykę lub kierunek pokrewny
  • Szybko się uczysz
  • Programistyczna kreatywność to Twoje drugie imię
  • Jesteś graczem zespołowym
  • Twoja dostępność do pracy to min. 4/5 etatu
Benefity
Elastyczne godziny

Wsparcie opiekuna merytorycznego

Warsztaty specjalistyczne

Doświadczony zespół

Ambitne projekty

Dołącz do nas i skorzystaj z tego, co oferujemy Ci w ramach 2 - miesięcznego programu stażowego!