Miejsce pracy:
Warszawa
Obszar:
Programowanie/ projektowanie
Doświadczenie:
regular (2-4 lata)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę, kontrakt/B2B
Oferta ważna do:
2019-07-31
Programista MS Dynamics AX

Masz już doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych na MS Dynamics AX?  Interesuje Cię dalszy rozwój w tym obszarze? Chciałbyś brać udział w rozwijaniu dużych systemów, z których na co dzień korzystają miliony Polaków ? Jeżeli odpowiedź brzmi "tak", to zaaplikuj i dowiedz się więcej.

Czym będziesz się zajmować?
  • Programować rozwiązania oparte na MS Dynamics AX (nowe funkcjonalności, raporty, integracja z systemami klientów etc.)
  • Brać udział w realizacji prac wdrożeniowych w środowisku Microsoft Dynamics AX
  • Rozwiązywać problemy i identyfikować błędy
  • Analizować oraz tworzyć dokumentację techniczną tworzonych modułów
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • Praktyczna znajomość i zrozumienie całej architektury oraz funkcjonalności systemu Dynamics AX
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy z Dynamics AX2012
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu w innych językach zorientowanych obiektowo (C ++, Java)
  • Praktyczna znajomość technologii powiązanych z MS Dynamics (X ++, SQL Server, Windows Serwer)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie lub chęć rozwoju przy tworzeniu projektów dla sektora administracji publicznej
Benefity
Praca w największej spółce IT

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Cześć, Nazywam się Joanna Trochimiuk i zajmuję się rekrutacją w Asseco Poland. Aktualnie prowadzę proces

rekrutacyjny na powyższe stanowisko. Masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji? Napisz do mnie:

joanna.trochimiuk@asseco.pl