Miejsce pracy:
Praca zdalna
Obszar:
Analiza
Doświadczenie:
regular (2-4 lata)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę/kontrakt b2b
Oferta ważna do:
2021-04-30
Starszy Analityk Biznesowo-Systemowy

Masz doświadczenie analityczne w dużych systemach? Chcesz budować złożone aplikacje integrujące się z wieloma innymi systemami? Jeśli tak, dołącz do nas i rozwijaj system do obsługi procesów celnych w obszarze Unii Europejskiej.

(praca w 100% zdalna lub w jednej z lokalizacji: Warszawa, Rzeszów, Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała)

Czym będziesz się zajmować?
  • Zbieraniem i opracowaniem specyfikacji wymagań biznesowych
  • Prowadzeniem analiz z klientem
  • Tworzeniem dokumentacji analitycznej między innymi w zakresie tworzenia systemowych przypadków użycia oraz modelowania i dokumentowania procesów biznesowych w BPMN
  • Pracą w zespole przy wytwarzaniu i testowaniu oprogramowania
  • Dbaniem o jakość tworzonych rozwiązań
Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:
  • Doświadczenie w realizacji rozwiązań centralnych, zintegrowanych z systemami zewnętrznymi
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia analiz z klientem, umiejętność nawiązywania z nim współpracy
  • Umiejętność identyfikowania, analizowania i specyfikowania wymagań w oparciu o nowe lub istniejące procesy biznesowe
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych z wykorzystaniem BPMN
  • Znajomość UML, umiejętność modelowania wymagań, przypadków użycia oraz tworzenia dokumentacji analitycznej na podstawie modeli
  • Dobra znajomość inżynierii oprogramowania
  • Dobra znajomość Enterprise Architect
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z XML/XSD, SOAP/REST
  • Podstawowa znajomość SQL

    Mile widziane będzie doświadczenie związane z:

  • Dużymi projektami dla administracji publicznej
  • Pracą w rozproszonych zespołach
  • Projektowaniem systemów informatycznych
  • Wytwarzaniem oprogramowania w metodyce Agile/Scrum
  • User Experience Design
  • Procesami biznesowymi z obszaru cła

Ubezpieczenie grupowe

Zdalne spotkania integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Pracowniczy Plan Emerytalny