Miejsce pracy:
Cała Polska
Obszar:
Analiza
Doświadczenie:
regular (2-4 lata)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę/kontrakt b2b
Oferta ważna do:
2021-04-30
Analityk Systemowy (branża telco)

Masz doświadczenie w analizie systemowej? Chcesz rozwijać złożone systemy dla jednej z największych firm telekomunikacyjnych w projektach zarządzanych zwinnie? Jeśli tak, zaaplikuj i dołącz do Asseco.

(rekrutacja prowadzona online, praca w Warszawie lub w pełni zdalnie)

Czym będziesz się zajmować?
  • Tworzeniem dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Zbieraniem i opracowaniem specyfikacji wymagań biznesowych
  • Analizą istniejących wymagań, szczegółami implementacyjnymi
  • Współpracą z programistami i klientami w celu diagnozy różnic między implementacją a specyfikacją systemu
  • Współpracą z UX/UI na etapie tworzenia koncepcji rozwiązań
Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w roli analityka systemowego
  • Udział w projektach w branży telekomunikacyjnej
  • Znajomość UML (Enterprise Architect)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Doświadczenie w zbieraniu i opracowaniu specyfikacji wymagań biznesowych
  • Umiejętność współpracy z programistami i klientami

Mile widziana będzie znajomość:

  • Confluence i Jira
  • Javy i PLSQL (pozwalająca na czytanie kodu)
  • Architektury systemów wykorzystywanych w dużych przedsiębiorstwach
  • Zagadnień biznesowych z branży telekomunikacyjnej (szczególnie z zakresu CRM lub integracji)
  • Podstaw metodyki SCRUM

Ubezpieczenie grupowe

Zdalne spotkania integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Pracowniczy Plan Emerytalny