Miejsce pracy:
Cała Polska
Obszar:
Analiza
Doświadczenie:
regular (2-4 lata)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę/kontrakt b2b
Oferta ważna do:
2021-05-15
Starszy Analityk Biznesowo-Systemowy

Masz doświadczenie analityczne w dużych systemach? Chcesz budować złożone aplikacje integrujące się z innymi systemami? Jeśli tak, dołącz do nas i rozwijaj system zwiększający bezpieczeństwo ruchu drogowego.

(obecnie praca w 100% zdalna, docelowo w jednej z lokalizacji: Warszawa, Rzeszów, Łódź, Katowice lub praca zdalna uwzględniająca delegacje do Warszawy)

Czym będziesz się zajmować?
  • Analizą wymagań biznesowych klientów oraz wymagań systemowych
  • Tworzeniem dokumentów analitycznych w ramach specjalizacji merytorycznej i obowiązujących procedur.
  • Szacowaniem pracochłonności analizy i definiowaniem celów, zakresów, produktów i zadań analizy biznesowej/systemowej
  • Zaangażowaniem analitycznym w proces produkcyjny na etapie testów wewnętrznych oraz odbioru jakościowego u klienta
  • Prowadzeniem warsztatów i szkoleń dla użytkowników końcowych oprogramowania
Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego analityka
  • Umiejętność zbierania i specyfikowania wymagań z zastosowaniem języka UML
  • Znajomość notacji BPMN
  • Doświadczenie w tworzeniu schematów wymiany danych (XSD, XML) z wykorzystaniem standardu XML Schema oraz narzędzia Altova XML Spy
  • Umiejętność specyfikowania i modelowania wymagań (korzystamy z Enterprise Architect)
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Umiejętność zbierania i opracowania specyfikacji wymagań biznesowych
  • Umiejętność współpracy z programistami i klientami w celu diagnozy różnic między implementacją a specyfikacją systemu
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów analitycznych z Klientem celem zebrania wymagań biznesowych i dla użytkowników końcowych oprogramowania

    Mile widziane będzie:

  • Znajomość sektora administracji publicznej
  • Doświadczenie w pracy w dużych, złożonych projektach
  • Doświadczenie w przygotowywaniu propozycji rozwiązań z zakresu architektury biznesowej na podstawie dokonanej analizy
  • Umiejętność przekształcania treści biznesowych zawartych w regułach biznesowych na szczegółowe wytyczne, algorytmy oraz wyrażenia systemowe.
  • Szacowanie pracochłonności analizy i definiowanie celów, zakresów, produktów i zadań analizy biznesowej/systemowej

Ubezpieczenie grupowe

Zdalne spotkania integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Pracowniczy Plan Emerytalny