Miejsce pracy:
Katowice
Obszar:
Programowanie/ projektowanie
Doświadczenie:
staż/praktyki
Forma zatrudnienia:
umowa cywilnoprawna
Oferta ważna do:
2020-06-30
Asseco Starter - Analityk

Asseco Starter to program stworzony z myślą o studentach i absolwentach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w Asseco Poland, w ramach jednej z dostępnych ścieżek (programistycznej, analitycznej, testerskiej), zdobywając doświadczenie zawodowe w realnych projektach, pracując pod okiem ekspertów IT. Program obejmuje 2 miesięczny płatny staż (rozpoczynamy w sierpniu), z możliwością przedłużenia w ramach 9 miesięcznego Programu Absolwenckiego.

Duże projekty, różnorodne technologie, samodzielne zadania, szkolenia techniczne oraz wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu – to nasze wyobrażenie stażu. Myślisz podobnie?

„Sprawdź, czy to Ciebie szukamy!”

Twoje zadania
  • Pisanie scenariuszy testowych
  • Realizacja testów aplikacji interaktywnych lub/i wsadowych
  • Pozyskiwanie i analiza danych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Udział w największych projektach realizowanych przez Asseco Poland
  • Zadania wymagające zaproponowania i wykonania konkretnych rozwiązań
Technologie
  • Język UML
  • Enterprise Architect
  • SQL
Rozkład zajęć
  • 35% pozyskiwanie i analiza danych
  • 35% testowanie
  • 25% tworzenie dokumentacji analitycznej
  • 5% spotkania zespołu
O Tobie
  • Studiujesz informatykę lub kierunek pokrewny
  • Szybko się uczysz
  • Jesteś graczem zespołowym
  • Twoja dostępność do pracy to min. 4/5 etatu
Benefity
Elastyczne godziny

Wsparcie opiekuna merytorycznego

Ambitne projekty

Warsztaty specjalistyczne

Doświadczony zespół

Dołącz do nas i skorzystaj z tego, co oferujemy Ci w ramach 2 - miesięcznego programu stażowego!