Miejsce pracy:
Warszawa
Obszar:
Administracja systemowa
Doświadczenie:
regular (2-4 lata)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę/kontrakt b2b
Oferta ważna do:
2021-12-31
Administrator Systemów

Masz doświadczenie w administrowaniu systemami IT? Jeżeli interesuje Cię praca w projektach realizowanych dla instytucji publicznych przy wykorzystaniu najnowszych technologii – aplikuj i dowiedz się więcej.

[Rekrutacja prowadzona online]

Twoje zadania na tym stanowisku:
  • Instalacja, konfiguracja, aktualizacja systemów (systemów operacyjnych, serwerów aplikacyjnych, baz danych itp.)
  • Zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT
  • Automatyzacja prac administracyjnych poprzez tworzenie skryptów w bash, perl, sql
  • Administrowanie systemem centralnym wysokodostępnym realizującym zadania biznesowe
  • Monitorowanie i sprawowanie nadzoru nad poprawnością i efektywnością funkcjonowania środowisk informatycznych
  • Współpraca z zespołami developerów i testerów w celu implementacji i utrzymania systemów
  • Przyjmowanie i obsługa zgłoszeń, incydentów
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z systemami Linux (Red Hat, Centos, SUSE) i/lub Windows Server
  • Podstawowa znajomość baz danych (korzystamy z PostgreSQL i Oracle)
  • Znajomość zagadnień serwerów aplikacyjnych (wykorzystujemy WebLogic, Glassfish, WildFly)
  • Podstawy SQL-a
  • Umiejętność pisania skryptów i automatyzacji zadań administracyjnych
  • Znajomość zagadnień backupu systemów i monitorowania systemów IT

Mile widziane będą:

  • Wiedza z zakresu administrowania sieciami LAN
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa siec (IPSec VPN, SSL, VPN)
  • Znajomość zagadnień dotyczących konteneryzacji oraz orkiestracji kontenerów
Miejsce pracy

Hybrydowo: zdalnie/Wilanów

Zespół

4 osoby.

Praca w trybie zmianowym: 6-14 oraz 14-22

Benefity
Praca w największej spółce IT

Ubezpieczenie grupowe

Spotkania integracyjne

Drużyna Active Team

Pracowniczy Plan Emerytalny