Miejsce pracy:
Katowice
Obszar:
Wsparcie projektu
Doświadczenie:
junior (do 2 lat)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę, umowa cywilnoprawna
Oferta ważna do:
2019-07-31
Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Projektu

Masz zmysł organizacyjny i dobrze czujesz się w zadaniach administracyjnych? A może interesujesz się technologią i chcesz poznać pracę w zespole projektowym? Zaaplikuj i dowiedz się więcej!

Czym będziesz się zajmować?
  • Nadzorowaniem i koordynowaniem procesu obsługi zgłoszeń serwisowych dla rozwijanych systemów
  • Aktualizacją danych dotyczących realizacji zgłoszeń
  • Przygotowywaniem i opracowywaniem raportów, protokołów, notatek oraz dokumentacji projektowej
  • Utrzymywaniem i koordynowaniem kontaktów z klientem, podwykonawcami, partnerami biznesowymi i innymi jednostkami organizacyjnymi
  • Tworzeniem dokumentacji systemu
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, administracja)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Wysoka komunikatywność w mowie i w piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość systemów obsługi zgłoszeń (np. JIRA)
  • Umiejętność automatyzowania rutynowych prac biurowych
  • Certyfikat z zakresu biura zarządzania projektami (Project Management Office – PMO)

Benefity
Praca w największej spółce IT

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Cześć, Nazywam się Anna Paruch i zajmuję się rekrutacją w Asseco Poland. Aktualnie prowadzę proces rekrutacyjny na poniższe stanowisko. Masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji? Napisz do mnie:

anna.paruch@asseco.pl