Miejsce pracy:
Gdynia
Obszar:
Analiza
Doświadczenie:
regular (2-4 lata)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę/kontrakt b2b
Oferta ważna do:
2020-07-31
Analityk Biznesowo-Systemowy

Chcesz brać udział w rozwoju systemu, zaliczanego do dziesiątki największych na świecie systemów informatycznych? Systemu, który obsługuje 25 milionów klientów i rozlicza 1/3 środków finansowych w Polsce? Jeśli tak, zaaplikuj i dowiedz się więcej. U nas poznasz różne obszary związane z branżą ubezpieczeń społecznych, a efekt Twojej pracy będzie miał wpływ na miliony obywateli.

Czym będziesz się zajmować?
  • Opracowywaniem i analizą wymagań w zakresie systemu ubezpieczeń społecznych dla ZUS
  • Weryfikacją merytoryczną poprawności zrealizowanych zmian w aplikacji
  • Przygotowywaniem dokumentacji analitycznej
  • Współpracą z projektantami i developerami
  • Analizą i poszukiwaniem rozwiązań dla problemów zgłaszanych przez klienta
  • Prezentacją rozwiązań klientowi
Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w analizie
  • Doświadczenie w zbieraniu i analizie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Umiejętność identyfikowania i modelowania procesów biznesowych klienta
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem

Mile widziane będą:

  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Umiejętność posługiwania się Enterprise Architect
  • Znajomość notacji UML

Dowiedz się więcej o systemie informatycznym KSI ZUS: https://pl.asseco.com/files/public/uploads/case_study/Asseco_Case_Study_KSI_ZUS.pdf

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Pracowniczy Plan Emerytalny