Jeżeli już aplikowałeś Zaloguj się

Project Manager (branża bankowa)

Kod oferty: PMW/AP/03/17

Data wygaśnięcia 2017-07-31

Miasto: Warszawa

Kategoria: IT

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Główne zadania:

  • Zarządzanie operacyjne projektami IT dla klientów z sektora bankowości
  • Pełna odpowiedzialność za wyniki projektu
  • Zarządzanie zapewnieniem jakości w projektach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Doświadczenie w realizacji projektów obejmujących budowę i wdrażanie systemów informatycznych w branży bankowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Certyfikat IPMA, PMP lub Prince2 Practitioner

Oferujemy:

  • Pracę w największej polskiej spółce informatycznej i jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Realizację zaawansowanych projektów z branży bankowej
  • Dostęp do najnowszych technologii z obszaru IT
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
  • Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy