Jeżeli już aplikowałeś Zaloguj się

Programista PL/SQL

Kod oferty: PHD/JT/06/2017

Data wygaśnięcia 2017-08-31

Miasto: Warszawa

Kategoria: IT

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko Programisty PL/SQL. Zapraszamy do zapoznania się z zadaniami oraz wymaganiami na tym stanowisku:

Główne zadania:

  • Realizowanie prac projektowo-programistycznych w projektach informatycznych związanych z budową hurtowni danych i innych systemów głównie dla instytucji finansowych
  • Tworzenie projektu technicznego
  • Optymalizacja niewydajnych obszarów realizowanego rozwiązania

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Programisty
  • Znajomość SQL, PL/SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami ORACLE
  • Doświadczenie w realizowaniu rozwiązań związanych z hurtownią danych oraz wymagających optymalizacji wydajnościowej w bazach ORACLE
  • Konieczna znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie angielskiej dokumentacji technicznej
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie posługiwania się przynajmniej jednym z narzędzi ETL: Oracle Warehouse Builder, Informatica Power Center, Pentaho Data Intergration, IBM DataStage
  • Znajomość zagadnień związanych z koncepcjami hurtowni danych (Kimball, Inmonn)
  • Doświadczenie w użyciu narzędzia Enterprise Architect
  • Podstawowa wiedza w zakresie wersjonowania kodu z wykorzystaniem SVN

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
  • Dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę