Jeżeli już aplikowałeś Zaloguj się

Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń

Kod oferty: WD/JT/06/17

Data wygaśnięcia 2017-08-31

Miasto: Bydgoszcz

Kategoria: IT

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Główne zadania:

  • Udział we wdrożeniach aplikacji u klienta
  • Wsparcie dla klienta zewnętrznego w zakresie użytkowanych systemów
  • Konfiguracja i testy aplikacji
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla zewnętrznych użytkowników naszych systemów
  • Weryfikacja i testy przeniesień danych
  • Przygotowanie dokumentacji powdrożeniowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na poziomie inż. lub mgr (preferowany kierunek informatyczny, matematyczny, ekonomiczny lub telekomunikacyjny)
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Dobre umiejętności tworzenia prezentacji i swoboda prowadzenia wystąpień publicznych (szkoleń)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • Znajomość branży energetycznej
  • Doświadczenie w pracy z użytkownikami aplikacji (prace wdrożeniowe)
  • Znajomość zasad ekonomii i rachunkowości
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Udział w realizacji największych projektów informatycznych w Polsce
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)