Jeżeli już aplikowałeś Zaloguj się

Full Stack Developer SQL/C++/C#

Kod oferty: DEV/MB/11/17

Data wygaśnięcia 2018-01-31

Miasto: Gdynia

Kategoria: IT

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Główne zadania:

  • Programowanie aplikacji desktopowych z wykorzystaniem SQL/C++/C#
  • Praca nad systemami finansowymi dla rynku kapitałowego
  • Dostosowywanie istniejących rozwiązań do potrzeb Klientów
  • Udział w testowaniu wytworzonych rozwiązań, analizowanie i usuwanie błędów
  • Tworzenie dokumentacji użytkownika i technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (profil informatyczny lub pokrewny)
  • Dostępność w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Znajomość języka SQL, SPL, triggerów, relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka C++/C# (.NET 4.6 lub wyżej)
  • Znajomość środowiska Visual Studio, debugowania aplikacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność, terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji zadań

Mile widziane:

  • Znajomość bazy danych SQL Server oraz Management Studio i SQL Server Profiler
  • Znajomość narzędzia Crystal Reports
  • Znajomość pracy z repozytorium źródeł
  • Znajomość Devexpress, Boost C++, LINQ
  • Znajomość JSON, XML, XSLT, VBS
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss, Tomcat
  • Znajomość zagadnień z obszaru rynku kapitałowego

 Oferujemy Ci:

  • Pracę w firmie, będącej szóstym producentem oprogramowania w Europie
  • Pracę z wykorzystaniem ciekawych technologii przy bardzo fajnym projekcie dla branży finansowej
  • Wspaniały i przyjazny zespół, który zawsze służy pomocą
  • Nieformalną kulturę pracy zespołowej - mówimy do siebie po imieniu, nie narzucamy sztywnego dress codu, a w  kuchni czeka na Ciebie pyszna kawa i owoce
  • Dodatkowe benefity (szkolenia merytoryczne i językowe, opieka medyczna, karta sportowa, program ubezpieczeń  grupowych)