Miejsce pracy:
Warszawa
Obszar:
Back Office
Doświadczenie:
regular (2-4 lata)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2019-02-28
Event Maniac (Specjalista/Menedżer ds. eventów)

Jeżeli organizacja eventów jest Twoją pasją i chcesz ją rozwijać, pomyśl o firmie, w której zrealizujesz swoje marzenia. Nie oferujemy złotych gór, ale też nie ograniczamy ludzi złotymi klatkami. To co nas wyróżnia, to możliwość swobodnej kreacji i pełna decyzyjność. Nie musimy prosić centrali o zgodę na jakiś pomysł, bo to my jesteśmy centralą.

Kim jesteśmy?

Asseco to największa firma informatyczna w Polsce, największy start-up, który działa już w ponad 50 krajach i zatrudnia 24.000 osób.

Co robimy?

Tworzymy oprogramowanie dla przedsiębiorstw i instytucji. Prawdopodobnie nie ma w Polsce osoby, która nie zetknęłaby się z naszymi produktami, chociaż często o tym nie wie. Jesteśmy obecni w bankach, telefonach, gniazdkach elektrycznych, szpitalach, a nawet wspieramy wypłaty emerytur. W oprogramowaniu robimy rzeczy kosmiczne. I to dosłownie, bo pracujemy także dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Jeśli posiadasz...
  • minimum 4 letnie doświadczenie w organizacji eventów
  • doświadczenie w pracy w agencji eventowej
  • portfolio zrealizowanych projektów eventowych – nie ważne małych czy dużych – najważniejsze, że własnych
  • doskonałą organizację pracy i zdolność prowadzenia wielu projektów równolegle
  • dużą samodzielność w realizacji projektów, a przy okazji ogromną umiejętność pracy zespołowej

ccc

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pełną dyspozycyjność, bo największe eventy przygotowuje się wtedy, kiedy inni śpią
  • biegłą znajomość języka polskiego i angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • *dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z sektorem IT

…pracuj z nami!

Twoje zadania:
  • organizacja różnego rodzaju eventów od małych spotkań po duże gale (warsztaty, spotkania z klientami, konferencje, kongresy, gale, spotkania integracyjne, szkolenia)
  • nadzór nad projektami na każdym etapie ich realizacji
  • tworzenie kosztorysów, zarządzanie budżetem projektów
  • negocjacje i współpraca z podwykonawcami, przygotowywanie umów
  • koordynacja i produkcja wydarzeń
  • monitorowanie rynku eventowego
Pracując z nami zyskujesz:
  • rozwój zawodowy w świetnym zespole
  • pracę w ciekawej i rozwojowej branży nowych technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów:
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie grupowe
    • multisport
    • szkolenia
    • kursy językowe