Jeżeli już aplikowałeś Zaloguj się

Analityk Systemowy/Programista

Kod oferty: PRA/MB/06/17

Data wygaśnięcia 2017-07-31

Miasto: Warszawa

Kategoria: IT

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Główne zadania:

  • Tworzenie i rozwój systemów z obszaru bankowości, a tym:
    • prowadzenie analiz (w tym spotkania z klientami, dyskusje nad wymaganiami, tworzenie dokumentacji analitycznej)
    • opracowanie koncepcji realizacji oraz projektów technicznych
    • implementacja (w językach skryptowych opartych na Javie) logiki biznesowej, elementów ekranów, integracji
    • uczestnictwo w pracach rozwojowych oraz serwisowych stworzonych rozwiązań
    • wsparcie zespołu testującego
    • wsparcie prac ofertowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (lub ostatnie miesiące studiów) ekonomicznych, matematycznych lub informatycznych
  • Znajomość programowania w języku Java (ewentualnie w innym języku obiektowym) oraz w językach skryptowych opartych na Java
  • Znajomość podstaw SQL i relacyjnych baz danych.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (arkusz kalkulacyjny i procesor tekstu)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (praca z dokumentacją)
  • Zdolności analitycznego myślenia, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz obsługi klienta, dokładność, skrupulatność
Mile widziane:
  • Doświadczenie związane z pracą w branży finansowej albo z uczestnictwem w projektach IT dla branży finansowej w roli analityk lub projektant
  • Znajomość UML i uczestnictwo w projektach, gdzie był wykorzystywany
  • Znajomość narzędzi modelowania analitycznego (np. Enterprise Architect) i uczestnictwo w projektach, w których były wykorzystywane
  • Połączenie wykształcenia informatycznego oraz ekonomicznego

 Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
  • Dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę