Miejsce pracy:
Wrocław
Obszar:
Analiza
Doświadczenie:
regular (2-4 lata)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2019-04-30
Analityk/Projektant

Chcesz brać udział w rozwoju systemu, zaliczanego do dziesiątki największych na świecie systemów informatycznych? Systemu, który obsługuje 25 mln klientów i rozlicza 1/3 środków finansowych państwa? - jeśli tak, zaaplikuj i dowiedz się więcej. U nas poznasz różne technologie i moduły systemu a efekt Twojej pracy będzie miał wpływ na miliony obywateli.

Czym będziesz się zajmować?
  • Pracami analitycznymi w zakresie Systemu Obsługi Świadczeń, obsługujących ponad 5 mln emerytów i rencistów
  • Pracami projektowymi dla nowych rozwiązań oraz ciągłych zmian legislacyjnych w zakresie aplikacji do przyznawania i wypłat rent i emerytur
  • Modelowaniem rozwiązań z użyciem metodologii UML
  • Tworzeniem i utrzymywaniem dokumentacji projektowej dla klienta oraz wewnętrznej, dokumentacji użytkownika i administratora
  • Przygotowaniem planu testów akceptacyjnych, wydajnościowych, integracyjnych
  • Testowaniem rozwiązań projektowych
  • Udziałem w testach aplikacji u klienta
  • Serwisowaniem zbudowanych rozwiązań w ramach SLA
Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka lub projektanta
  • Znajomość metodyki UML i notacji BPMN
  • Doświadczenie w pracy z klientem w zakresie uzgadniania wymagań
  • Znajomość kwestii związanych z relacyjnymi bazami danych (projektowanie struktur, język SQL, optymalizacja, bezpieczeństwo)

    Mile widziana będzie znajomość zagadnień, z którymi pracujemy:
  • Programowanie strukturalne i obiektowe
  • Umiejętność czytania i analizy kodu oprogramowania w języku C/C++
  • Narzędzie Enterprise Architect
  • Wiedza dotycząca platformy tuxedo, bazy danych DB2, platformy i systemu z/OS
  • Znajomość środowiska Java, technologii Spring, Spring Boot, Hibernate, JEE
  • Narzędzia wspierające automatyzację procesów wytwórczych (automatyczne testowanie, ciągła integracja)
  • Tematyka związana z ubezpieczeniami społecznymi

Więcej o samym wdrożeniu Kompleksowego Systemu Informatycznego KSI ZUS, który działa już ponad 20 lat i wciąż się rozwija, przeczytasz tu:

Benefity
Praca w największej spółce IT

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki