Miejsce pracy:
Warszawa
Obszar:
Zarządzanie projektem
Doświadczenie:
regular (3-4 lata)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę, kontrakt/B2B
Oferta ważna do:
2018-12-31
Project Manager
PM/WS/2018/BI

Chcesz brać udział we wdrażaniu systemów IT zapobiegających praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu? Systemów do analizy danych, informujących o środkach pochodzących z nielegalnych źródeł, podejrzanych transakcjach i innych nadużyciach finansowych? – jeśli tak, zaaplikuj i dowiedz się więcej.

Czym będziesz się zajmować:
  • Kierowaniem projektami informatycznymi dla sektora finansowego w naszym Pionie Business Intelligence
  • Odpowiadaniem za realizację projektu w budżecie, czasie i zakresie
  • Reprezentowaniem firmy w codziennych kontaktach z klientem
  • Zarządzaniem zmianą i ryzykiem w projekcie
  • Raportowaniem postępów prac
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie zarządzania projektami IT
  • Praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Teoretyczna oraz praktyczna wiedza w obszarze AML i AntiFraud
Benefity
Praca w największej spółce IT

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki