Miejsce pracy:
Gliwice
Obszar:
Programowanie/ projektowanie
Doświadczenie:
junior (do 2 lat)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2019-11-30
Frontend Developer

Masz pierwsze doświadczenia z Angularem? Chcesz rozwijać się technologiach frontendowych i pracować przy zintegrowanym systemie informatycznym, z którego korzysta w Polsce ponad 200 placówek ochrony zdrowia? Jeśli to brzmi ciekawie – zaaplikuj i poznaj szczegóły.

Czym będziesz się zajmować?
  • Rozwojem oprogramowania wykorzystywanego w szpitalach, klinikach, centrach medycznych i ambulatoriach
  • Tworzeniem GUI w technologii HTML5 z wykorzystaniem Angular 7
  • Pracą w jednym z największych projektów w technologii Angular w Polsce (ok.3 tysiące widoków)
Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ostatnie lata studiów
  • Doświadczenie w technologiach webowych
  • Znajomość języka JavaScript
  • Doświadczenie z HTML5, CSS

Mile widziane będą:

  • Znajomość technologii JAVA
  • Znajomość Angular 2+ (preferowane wersje 6,7)
  • Wiedza w zakresie SQL i relacyjych baz danych
  • Znajomość technologii Flex / ActionScript

Dowiedz się więcej o naszym systemie Asseco Medical Management Solutions:

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Pracowniczy Plan Emerytalny