Miejsce pracy:
Warszawa
Obszar:
Programowanie/ projektowanie
Doświadczenie:
junior (do 2 lat)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2019-05-31
Młodszy Programista Mainframe

Poszukujemy osoby, która będzie pracować w  w zespole programistów odpowiedzialnych za realizację projektu Centralnego Systemu Bankowego (on-line i batch) na platformie Mainframe.

Czym będziesz się zajmować?
  • Wykonywaniem zleconych zadań programistycznych
  • Przygotowaniem i realizowaniem testów
  • Opracowywaniem dokumentacji technicznej
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (bądź dyspozycyjność do podjęcia pełnoetatowego zatrudnienia będąc studentem)
  • Umiejętność programowania w jednym z języków programowania: C, C++, C#, Java
  • Gotowość do nauki programowania od podstaw w języku Cobol
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows lub Unix
  • Znajomość baz danych np. MS-SQL
  • Znajomość narzędzi Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Otwartość na naukę specjalistycznych technologii
  • Pragmatyczność i zorientowanie na rezultat
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość COBOL, JCL
  • Znajomość technologii Mainframe (DB2, CICS)
  • Znajomość zagadnień z obszaru bankowości
Benefity
Praca w największej spółce IT

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Cześć, Nazywam się Anna Paruch i zajmuję się rekrutacją w Asseco Poland. Aktualnie prowadzę proces rekrutacyjny na poniższe stanowisko. Masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji? Napisz do mnie:

anna.paruch@asseco.pl