Miejsce pracy:
Katowice
Obszar:
Programowanie/ projektowanie
Doświadczenie:
senior (5+)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę, kontrakt/B2B
Oferta ważna do:
2019-02-28
Lider Programistów MS Dynamics AX

Jeżeli chciałbys rozwijać swoje umiejętności liderskie i efektywnie zarządzać zespołami developerskimi, posiadasz doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w obszarze systemów ERP, a ponadto szukasz odpowiedzialnej pracy pełnej wyzwań, która pozwoli Ci na ciągły rozwój – to właśnie Ciebie szukamy! Zaaplikuj i dowiedz się więcej.

Twoje codzienne zadania:
  • organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu programistów oraz zapewnienie współpracy z innymi obszarami technologicznymi i biznesowymi w firmie,
  • praca nad efektywnością zespołu w kontekście celów biznesowych i operacyjnych,
  • współpraca z klientami (wewnętrznymi i zewnętrznymi) przy tworzeniu nowego i rozwijaniu już istniejącego oprogramowania dla sektora publicznego,
  • aktywny udział w budowie i rozwoju narzędzi wspierających pracę zespołu w procesie wytwarzania i wdrażania oprogramowania,
  • analiza, projektowanie i programowanie w modułach / komponentach Dynamics AX 2012
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • doświadczenie w organizacji i koordynacji zespołów programistów lub chęć rozwoju rozwoju w tej roli,
  • umiejętności liderskie,
  • minimum 5 lat całkowitego doświadczenia zawodowego w programowaniu i / lub projektowaniu systemów klasy ERP,
  • dobre rozumienie i dobra znajomość całej architektury systemu Dynamics AX 2012,
  • doświadczenie w samodzielnym koordynowaniu zadań programistycznych w projektach o różnym stopniu złożoności,
  • umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów oraz sprawnego podejmowania decyzji,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej oraz zespołu,
  • zorientowanie na realizację wytyczonych celów, zaangażowanie oraz komunikatywność

Mile widziane:

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem programistów w instytucjach finansowych lub w projektach dla klienta z sektora publicznego
Benefity
Praca w największej spółce IT

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Cześć, Nazywam się Joanna Trochimiuk i zajmuję się rekrutacją w Asseco Poland. Aktualnie prowadzę proces

rekrutacyjny na powyższe stanowisko. Masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji? Napisz do mnie:

joanna.trochimiuk@asseco.pl