Miejsce pracy:
Warszawa
Obszar:
Programowanie/ projektowanie
Doświadczenie:
staż/praktyki
Forma zatrudnienia:
umowa cywilnoprawna
Oferta ważna do:
2021-12-31
Staż - Młodszy Programista Java

Duże projekty, różnorodne technologie, samodzielne zadania, szkolenia techniczne oraz wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu – to nasze wyobrażenie stażu. Myślisz podobnie?

„Sprawdź, czy to Ciebie szukamy!”

Wszystkie rekrutacje prowadzimy online.

Praca w modelu hybrydowym, zdalnie oraz ul.Branickiego 13, Warszawa

Twoje zadania
  • Programowanie bankowych systemów rozliczeniowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Serwis oprogramowania
  • Naprawa defektów

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?
  • Wykształcenie techniczne
  • Dobra umiejętność programowania w dowolnym języku strukturalnym
  • Znajomość Java
  • Chęć nauczenia się COBOL w celach poznania architektury istniejącego systemu
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Dobra organizacja pracy i dokładność
  • Twoja dostępność do pracy to min. 3/4 etatu

Mile widziane:

  • Znajomość systemu Linux i poleceń Linux
  • Znajomość C/C++ lub Python
  • Znajomość XML/XSD, Json
  • Doświadczenie w bankowości. Znajomość rozliczeń międzybankowych w systemach oraz obsługi rachunków rozliczeniowych w bankach.
  • Znajomość rozliczeń przelewów krajowych i zagranicznych.
  • Znajomość webservice, REST API

Dołącz do nas i skorzystaj z tego, co oferujemy Ci w ramach programu stażowego!

Benefity
Elastyczne godziny

Wsparcie opiekuna merytorycznego

Ambitne projekty

Warsztaty specjalistyczne

Doświadczony zespół