Miejsce pracy:
Rzeszów
Obszar:
Serwis oprogramowania\Helpdesk
Doświadczenie:
junior (do 2 lat)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę/kontrakt b2b
Oferta ważna do:
2019-02-28
Młodszy Specjalista ServiceDesk

Jeśli chcesz pracować w największej polskiej firmie informatycznej - zaaplikuj na stanowisko. Dajemy możliwość pracy w projektach dostosowanych do zainteresowań i kompetencji danej osoby

Czym będziesz się zajmować?
  • Konfiguracją stacji roboczych oraz urządzeń peryferyjnych (PC, laptopy, drukarki, skanery, terminale)
  • Rozwiązywaniem problemów technicznych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem IT
  • Konfiguracją sprzętu audiowizualnego na potrzeby szkoleń
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych (TCP/IP, routing, VLAN, VPN)
  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Microsoft Win10
  • Dobra znajomość pakietów biurowych Microsoft
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Posiadanie certyfikatu Microsoft
  • Znajomość MacOS

Prywatna opieka medyczna

Wyjazdy integracyjne

Praca w największej spółce IT

Ubezpieczenie grupowe

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Cześć, Nazywam się Anna Paruch i zajmuję się rekrutacją w Asseco Poland. Aktualnie prowadzę proces rekrutacyjny na poniższe stanowisko. Masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji? Napisz do mnie:

anna.paruch@asseco.pl