Miejsce pracy:
Łódź
Obszar:
Wsparcie projektu
Doświadczenie:
regular (2-4 lata)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2019-07-31
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Chcesz dołączyć do zespołu sprzedażowego obsługującego klientów z sektora bankowości spółdzielczej? Lubisz kontakt z innymi ludźmi i chciałbyś pracować w obsłudze klienta? Potrafisz łatwo posługiwać się systemami informatycznymi i pakietem Office? Jeśli to brzmi ciekawie – zaaplikuj i poznaj szczegóły

Czym będziesz się zajmować?
  • Obsługą zamówień od klientów
  • Obsługą systemów informatycznych wspierających prace Zespołu
  • Współpracą z pracownikami Asseco Poland w zakresie:
    • przygotowywania ofert i informacji handlowych
    • przygotowywania umów z klientami
  • Przygotowaniem innych dokumentów na potrzeby realizacji kontraktów
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość MS Word, Excel, PowerPoint, Exchange
  • Umiejętność swobodnego poruszania się po systemach typu CRM
  • Komunikatywność, samodzielność, asertywność
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problematycznych zadań, gotowość do podejmowania wyzwań

Mile widziane będą:

  • Doświadczenie w pracy z klientami sektora finansowego
  • Znajomość obsługi systemów klasy ERP

Benefity
Praca w największej spółce IT

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Cześć, Nazywam się Anna Paruch i zajmuję się rekrutacją w Asseco Poland. Aktualnie prowadzę proces rekrutacyjny na poniższe stanowisko. Masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji? Napisz do mnie:

anna.paruch@asseco.pl