Asseco Starter to program stworzony z myślą o studentach i absolwentach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w Asseco Poland, w ramach jednej z dostępnych ścieżek (programistycznej, analitycznej, testerskiej), zdobywając doświadczenie zawodowe w realnych projektach, pracując pod okiem ekspertów IT. Program obejmuje 3 miesięczny płatny staż, z możliwością przedłużenia w ramach 9 miesięcznego Programu Absolwenckiego.

Duże projekty, różnorodne technologie, samodzielne zadania, szkolenia techniczne oraz wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu – to nasze wyobrażenie stażu. Myślisz podobnie?

„Sprawdź, czy to Ciebie szukamy!”

Twoje zadania
  • Udział w największych projektach realizowanych przez Asseco
  • Tworzenie kodu integrowanego z komponentami tworzonymi przez Twoich kolegów
  • Nauka programowania nie tylko poprawnie, ale i efektywnie
  • Zadania wymagające zaproponowania i wykonania konkretnych rozwiązań

Technologie
  • Java
  • Spring
  • SQL i relacyjne bazy danych (podstawowa znajomość)

Rozkład zajęć
  • 75% programowanie
  • 15% utrzymanie
  • 10% testy
  • 5% spotkania projektowe

O Tobie
  • Studiujesz informatykę lub kierunek pokrewny (studenci min.3 roku)
  • Szybko się uczysz
  • Programistyczna kreatywność to Twoje drugie imię
  • Jesteś graczem zespołowym
  • Twoja dostępność do pracy to min. 4/5 etatu

      Dołącz do nas i skorzystaj z tego, co oferujemy Ci w ramach 3 - miesięcznego programu stażowego:

Doświadczony zespół

Warsztaty specjalistyczne

Ambitne projekty

Wsparcie opiekuna merytorycznego

Elastyczne godziny