Miejsce pracy:
Rzeszów
Obszar:
Wdrożenia
Doświadczenie:
junior (do 2 lat)
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
2019-06-24
Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń (bankowość)
MSW/AA/05/2019/RZESZ

Obecnie do zespołu z realizującego projekty dla sektora bankowości poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Wdrożeń. Sprawdź czy ta oferta jest dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmować?
  • Prowadzeniem szkoleń i prezentacji u Klienta z dostarczanych rozwiązań
  • Zapoznawaniem się teoretyczne i praktyczne z nowymi rozwiązaniami informatycznymi oraz zmianami do istniejących rozwiązań  dostarczanych Klientom
  • Realizacja prac wdrożeniowych u Klienta w realizowanych projektach (instalacja dostarczanego oprogramowania, asysta przy parametryzacji  i testach akceptacyjnych realizowanych przez Klienta, asysty powdrożeniowe)
  • Dokumentowaniem zrealizowanych prac
  • Współpracą z innymi Zespołami w ramach Firmy w zakresie realizowanych prac wdrożeniowych, w Projektach
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • Masz wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2 – warunek konieczny
  • Dobrze znasz pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Bezproblemowo samodzielnie potrafisz instalować aplikacje
  • Chcesz i potrafisz prowadzić szkolenia, prezentacje oraz konsultacje dla Klientów
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobrze organizujesz pracę własną i cechuje Cię dokładność
  • Potrafisz skutecznie działać pod presją czasu
  • Jesteś komunikatywny i otwarty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza (kursy, szkolenia, dodatkowe wykształcenie) z zakresu bankowości oraz metodyki nauczania
  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów wdrożeniowych oraz realizacji szkoleń i prezentacji
  • Staż w pracy w sektorze bankowości
  • Umiejętność programowania (PL/SQL, Java, C++)
  • Znajomość środowiska UNIX
  • Umiejętność administrowania serwerami bazodanowymi, aplikacjami, WWW

Benefity
Praca w największej spółce IT

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki