Aktualizacja zasad aplikowania i korzystania z konta kandydata – informacja dla Kandydatów

Aby usprawnić proces aplikowania na oferty pracy w Asseco Poland dokonaliśmy zmiany w zasadach rejestracji, rezygnując z konieczności zakładania konta Kandydata.

W związku z tym od dnia 19/04/2018 wszystkie konta Kandydatów zostały zamknięte i nie ma już możliwości logowania się do nich. Na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych CV Kandydatów, którzy aplikowali do pracy do Asseco Poland nadal pozostają w naszej bazie.

Korzystając z okazji dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i złożenie aplikacji.

Przypominamy, że obowiązująca w Asseco Poland Polityka prywatności dostępna jest pod adresem https://pl.asseco.com/polityka-prywatnosci/.

Administratorem danych osobowych Kandydatów jest Asseco Poland S.A., z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Olchowej 14. Dane nie są udostępniane innym odbiorcom. Każdy Kandydat, który aplikował na ofertę pracy w Asseco Poland posiada prawo do: żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania usunięcia.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres rekrutacja@asseco.pl.

 

Z pozdrowieniami,

Zespół Rekrutacji Asseco Poland

Jeśli chcesz usunąć swoje dane osobowe z naszej bazy rekrutacyjnej i nie otrzymywać powiadomień o nowych ofertach pracy napisz do nas na: rekrutacja@asseco.pl używając adres email, na który założyłeś/aś konto w naszym systemie rekrutacyjnym.